Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_lcap96%Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_lcap1%Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_lcap1%Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_lcap3%Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Eşi Merve Boluğur'la tempolu bir dönem geçirdiklerini söyleyen şarkıcı, "Bu işler kısmet ama şimdilik yoğun işlerimiz var. Bu konuyu Merve'ye bırakıyorum. Sonuçta dokuz ay boyunca karnında taşıyacak olan o... Bütün ceremesini çekecek, uykusuz kalacak. O yüzden bu duruma pek karışmıyorum" dedi.

Murat Dalkılıç: 'Bebek işi eşim Merve (Boluğur)'de' Merve-muratt1_640

Mall Of İstanbul'da sahne alan şarkıcı, 14 Şubat'la ilgili de düşüncelerini paylaştı: "Sevgililer Günü diye o günün özel yaşanması gerekmiyor. Dün akşam eser yenenler'in doğum günüydü. Hepsini bir arada çıkardık. Birbirini sevenlerin her günü 14 Şubat gibi yaşaması gerek. Olayı biraz daha seneye yaymaları gerektiğini düşünüyorum."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]