Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_lcap96%Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_lcap1%Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_lcap1%Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_lcap3%Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. Kivanc-basak-sari_640

Başak Dizer için yapılan "istenmeyen gelin" yorumlarına kızan anne Tatlıtuğ yazılı açıklama yaptı: "Oğlumun nikahına sağlık sorunlarım nedeniyle katılamıyorum. Onun bu mutlu sürecinde aslı olmayan haberlerle yıpratılmasına bir anne olarak çok üzülüyorum. Sizlerden ricam bu olumsuz yorumlara son vermeniz ve yeni evlenecek çifte bizler gibi mutluluklar dilemeniz."

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. Kivanc-basak_640

Yılın nikahından detaylar!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in 19 Şubat'ta Paris'te kıyacakları nikahın ayrıntıları ortaya çıktı.

- Paris'teki Türkiye Büyükelçiliği'nde kıyılacak nikaha çiftin aileleri ve yakın dostları dahil 45 kişi katılacak.

- Dizer'in nikah şahitliğini ortağı Deniz Marşan, Tatlıtuğ'unkini ise Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay yapacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'un oğlunun 19 Şubat'ta Paris'te kıyılacak nikahına katılamayacak olması dedikodulara yol açtı. Kivanc-basak1_640

- 18 Şubat'ta Fransa uçağına binecek olan davetliler, 22 Şubat'a kadar Şanzelize Caddesi'nde bir otelde konaklayacak.

- Nikaha davet edilenler arasında Yolanthe Cabau-Wesley Sneijder, Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı, Tanem Sivar-Edhem Dirvana, Ekrem Çatay var.

- Davetlileri 4 gün Paris'te ağırlayacak olan Tatlıtuğ, yol ve konaklama dahil her şeye 600 bin TL harcadı. Müstakbel eşi Dizer'e takacağı tek taşı da 100 bin dolara satın aldı.

- Anne Nurten Tatlıtuğ, böbrek yetmezliği tedavisi nedeniyle doktoru onay verirse Paris'e uçabilecek.

- Uçak fobisi olan baba Erdem Tatlıtuğ'un da nikaha katılıp katılmayacağı henüz netleşmedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]