Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_lcap96%Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_lcap1%Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_lcap1%Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_lcap3%Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mehmet Aslan'ın, kızı Özgecan için bestelediği sözleri Ahmet Selçuk İlkan'a ait olan Ayrılacağım adlı şarkı tamamlandı. Şarkıyı okuma sözü veren Ebru Gündeş, bunu O Ses Türkiye programında yapmaya karar verdi. Milyonlar şimdi bu şarkıyı bekliyor.
Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. Ebru-gundes-1

EBRU GÜNDEŞ'TEN ÖZGECAN'A MEKTUP

Mersin'in Tarsus ilçesinde katledilen Özgecan Aslan için Demet Akalın ve Beren Saat'in ardından Instagram hesabından duygusal bir mektup yayınlamıştı: "Anne, beni duyuyor musun? Bugün pazar değil, neden yıkıyorsunuz beni? Kıyafetlerim nerede? Bu beyaz örtü ne anne? Çok sert, neden? Bir tabutun içindeyim, kim bu insanlar? Neden gömüyorsunuz anne beni? Ben isteyerek yapmadım bunları, tecavüz ettiler anne! Burası çok karanlık. Korkuyorum anne…

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye programında verdiği sözü tutacak. Ebru-gundes-2

Pis, soğuk elleriyle dokundular bana. Bağırdım, çığlık attım; kimse duymadı, kimse yardım etmedi bana anne! Kendimi korumaya çalıştım; bileklerimi kestiler anne, ellerimi kopardılar! Artık sana dokunamayacak mıyım? Ateşe attılar beni anne, yaktılar beni! Anne sen beni bırakmazsın değil mi? 'Kızım, canım yavrum' deyip sarılırsın bana, değil mi? Annem, ben seni asla yalnız bırakmam sen de beni yalnız bırakmazsın değil mi?"

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]