Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_lcap96%Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_lcap1%Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_lcap1%Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_lcap3%Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Demet Akalın-Hande Yener arasındaki kebab krizinde yeni gelişme... Akalın 'Kebabı yiyen ben, konseri veren ben, Hande'ye ne oluyor' dedi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geçtiğimiz günlerde Bursa'ya konser vermeye giden Demet Akalın, konser sonrası "Bursa'da İskender yemeden olmazdı" notuyla yediği İskender kebap, fotoğrafını paylaşmıştı. Akalın'ın paylaşımını gören Hande Yener ise sahibi olduğu Sebastian Beach'te "Whitefest konserime giderken Bursa'da durup İskender'imi orijinal yerinde yiyeceğim notunu" yazmıştı.
KONSER VERMEDEN DURAMAM
Önceki gün Arkadaşları ile Akmerkez'e gelen Demet Akalın'a "Hande Yener'in sizin Instagram'da paylaştığınız fotoğrafa yaptığı gönderme hakkında ne düşünüyorsunuz" soruldu. Bu sorunun üzerine Akalın "Kebabı yiyen ben, konseri veren ben. Hande hanıma ne oluyor bilmiyorum.
Allah'a çok şükür işlerim ve konserlerim tıkır tıkır gidiyor. Herkes kendi işine baksın. Ben üç gün konser vermesem kırize giriyorum" şeklinde konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]