Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_lcap96%Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_lcap1%Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_lcap1%Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_lcap3%Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanat dergisi Artkolik'in dördüncü sayısına konuk oldu. Ciddi bir sanat koleksiyoneri olan ve 100'ün üzerinde tabloya sahip olduğu bilinen Yılmaz, dergiye koleksiyonerlikle ilgili açıklamalar yaptı. Ünlü komedyen, sahip olduğu sanat eserleriyle ilgili "Hiçbir zaman beşe aldım, yediye satarım' gibi hesaplarım olmadı. Ben eserleri paraya dönüştürmek için bir sebep bulamıyorum çünkü severek alıyorum" diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]