Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_lcap96%Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_lcap1%Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_lcap1%Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_lcap3%Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Empty Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Perş. 21 Ocak - 20:06:26

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizinin ardından, önce Beykoz Devlet Hastanesi’ne ardından da Amerikan Hastanesi’ne kaldırılan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç hayatını kaybetti. Bu ölüm iş dünyasını ve sanat camiasını yasa boğdu.

İşte ünlü isimlerin paylaşımları…

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Sibelcan21

Sibel Can: Mustafa Koç
Koç Holding yönetim kurulu başkanı.
Dünya’nın en iyi kalpli insanı..
Benim değerli dostum
Ölüm sana yakışmadı..
Koç Ailesi’ne ve
Koç Holding çalışanlarına Allah sabır versin…
Mekanın cennet ruhun şad olsun..

Şahan Gökbakar: ”Bir an varsın bir an yoksun. Hayat bu kadar net. Çok üzüldüm.. Çok genç bir yaş bi kere…Bir anda derin derin düşünceler sardı her tarafımı… Nasıl olur.. Bir anda..Çıkarılacak çok önemli bir mesaj var. Bir kere daha.. Bir kere dahaa cıkarılmalı bu ders…Hayat kısa… Her anın kıymetini bilmek lazım.. Mutlu yaşamak lazım… Huzurlu olmak lazım… İnşallah değerli abim Mustafa Koç bütün bunları doyunca yaşamış, yapmıştır.. Allah tüm KOÇ ailesine sabır versin. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Allah gani gani rahmet eylesin…Tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum..”

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Hulya-avsar-sli-1

Hülya Avşar: Arkadaşım, dostum Mustafa… Bizim için, Türkiye için, insanlık için büyük kayıpsın. Huzur içinde yat. Başımız sağolsun.

Kenan Doğulu: ”Ülkemizin en kıymetlilerinden Mustafa Koç’u kaybettik. Bütün aileye ve iş arkadaşlarına sabır ve kuvvet diliyorum.”

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları 9.mustafasandal

Mustafa Sandal: Güle güle güzel bakan insan, ışığın bol olsun. Gerçekten çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin. Tüm Koç ailesi, çalışanları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Metin Arolat: Nasıl üzüldüm…Nasıl değerli bir insan dı…Ne kadar erken …Allah rahmet eylesin.

Işın Karaca: Sayın Mustafa Koç için ne kadar üzüldüm.. Tüm Koç ailesi ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Demet-akalin-sli-21
Demet Akalın

Demet Akalın: İnanılmaz üzgünüm. Koç ailesinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Pınar Altuğ: Çok üzgünüm, Mekanı cennet olsun, ailesine sabırlar diliyorum #MustafaKoc

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Helinavsar1
Helin Avşar

Helin Avşar: Çok ama çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Yakınlarınada sabır versin

Hilal Cebeci: Birçok insana iş imkanı sağlayan Koç ailesine başsağlığı diliyorum. Allah ailesine sabır versin. Değerli ve iyi insanlar zamansız gidiyor

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Tulin-sahin-8

Tülin Şahin: Allah rahmet eylesin… Tum Koç ailesinin ve Koç holding çalışanlarının başı sağolsun

Derya Tuna: ALLAH mekanını cennet etsin. Çok üzüldüm, değerli insanın ailesine sabır versin

Ercan Saatçi: Çok Değerli Bir Vatan Evladını ve Müthiş bir Fenerbahçeli’yi Kaybettik… Başımız Sağolsun

Ünlülerin Mustafa Koç paylaşımları Esraerol3
Esra Erol

Esra Erol: İş dünyasının en önemli isimlerinden allah ailesine sabırlar versin…

Sinan Akçıl: Hem şahsen bir kaç kez şahit olduğum, melek kalpli bir ADAMI,hem ülkesine aşık bir adamı,hem de cok iyi bir fenerbahçeliyi ve aile babasını kaybettik,üzgünüm..

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]