Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_lcap96%Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_lcap1%Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_lcap1%Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_lcap3%Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 13.05.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:04:52

» 13.05.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 19:02:32

» Deniz Kimyoncuoğlu NCAA yolunda!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:56:37

» Fenerbahçe, Kayserispor'u 3-0 mağlup ederek şampiyonluk şansını sürdürdü!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:50:05

» Fenerbahçe, puan rekorunu egale etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:48:41

» Batshuayi, Fenerbahçe'de her şeye rağmen parıldıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:47:43

» Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihi değişti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:46:44

» Beşiktaş ile Trabzonspor'un karşı karşıya geleceği Ziraat Türkiye Kupası finali, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:43:03

» Milli okçu Mete Gazoz, Açık Hava Avrupa Okçuluk Şampiyonası Klasik Yay Erkekler dalında altın madalya kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:40:00

» Halkbank, Efeler Ligi’nde şampiyon oldu!
tarafından Yazar : EgzotikForum Ptsi 13 Mayıs - 18:39:02

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Cem Davran : Gördün mü; dünyanın öbür ucundan fişi çektiler mi ay ne oldu, daha bir sürü sözüm vardı, yazamadım, keşke daha güzel kullansaydım!Akıllı ol. Cemdavran
Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a saat 10:20′de erişim kesilmi yaklaşık 2 saatlik bir sürenin ardından normale dönmüştü. Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi saat 15:00′da yeniden çöktü. Sayfaya giren kullanıcılar “Teknik bir hata var” yazısıyla karşılaştı.

Ünlü oyuncu Cem Davran’ın erişim engeli ile ilgili  attığı tweet takipçilerini güldürdü. İşte o tweet

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]