Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_lcap96%Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_lcap1%Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_lcap3%Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hande Yener, 43'üncü yaşını Karaköy-Sebastian'da kutladı.

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. Hande-yener1_4000

İki adet pasta kesilen gecede, pasta üzerindeki motifler dikkat çekti.

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. Hande-yener1_4002

Yener'in oğlu Çağın Kulaçoğlu ise koltuk değnekleriyle mekana geldi. Kulaçoğlu, "Dizimden ameliyat oldum, inşallah iyileşeceğim. Annemi kıramadım çünkü bugün onun doğum günü" dedi.

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. Hande-yener1_4003

Arkadaşı Aylin Coşkun'un organize ettiği partiye Büşra Pekin, Yıldız Çağrı Atiksoy, Süreyya Yalçın, Cengiz Kurtoğlu gibi birçok ünlü katıldı. Yener, pasta kesimi sonrası sürpriz bir açıklama yaptı.

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. Hande-yener1_4004

22 yaşındayım

"Ozan, yeni yaşımın ilk gününde bana evlenme teklifinde bulundu. Ben de kabul ettim" diyen şarkıcı, müjdeli haberin hemen ardından konuyu değiştirdi: "Bu arada yaş konusuna hiç girmeyelim, ben hissettiğim yaştayım. Yani 22..."

Ozan Öğüt, uzun zamandır birlikte olduğu Hande Yener'e 43. yaş gününde evlenme teklif etti. Ünlü şarkıcı, teklife "evet" dediğini açıkladı. Hande-yener1_4005

Kutlama, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]