Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_lcap96%Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_lcap1%Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_lcap1%Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_lcap3%Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel Ziynet-sali-sli-2
Foto: Emre Çevik – Ziynet Sali

Ziynet Sali’nin sahnede özellikle çocuklara ilgi göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.
Yılbaşı gecesi Grand Cevahir Hotel’de  Ziynet Sali muhteşem bir konser ile sevenlerini coşturdu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali”2015 çalışması bol bir yıl oldu, hatta bir albüm ile ödüllendirdim kendimi, umarım 2016 da güzel Ziynet-sali-sli-3
Foto: Emre Çevik – Ziynet Sali

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]