Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_lcap96%Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_lcap3%Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın hükmen galibiyetiyle sonuçlanan 'Lynetta Kizer' krizinde, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu yeni bir adım attı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türkiye Basketbol Federasyonu, ABD'li oyuncu Lynetta Kizer'ın çift pasaportla ligde oynaması sebebiyle Galatasaray'ı hafta sonu oynanan Fenerbahçe derbisinde hükmen mağlup ilan etmişti.

'Lynetta Kizer' krizi, Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu'nca görüşüldü.

Son karar merci olan kurum; dosyayı iade edip, Galatasaray'dan ek belgeler istedi.

Bu karar Galatasaray Kulübü'ne ulaştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]