Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_lcap96%Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_lcap1%Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_lcap1%Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_lcap3%Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:55:48

» Galatasaray Kulübünün başkan adaylarından Süheyl Batum, vizyonunu ve hedeflerini paylaşmak üzere kongre üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Kulübün Kalamış'taki tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya Süheyl Batum ve yönetim listesinde bulunan kişiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:54:35

» Galatasaray taraftarından Fenerbahçe maçı için olay yaratan koreografi hazırlığı iddiası!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:53:07

» Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emenike'den Aziz Yıldırım paylaşımları! Galatasaray'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:51:33

» Ferdi Kadıoğlu için istenilen bonservisi kabul ettiler! Yıldız isim yeni sezonda 'Ada' yolcusu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:49:55

» Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı! ''Fenerbahçe için gelin yeni bir sayfa açalım, ne yapacaksak birlikte yapalım''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:48:56

» Kerem İnan: "Galatasaray’ın minimum 3 gol atacağını düşünüyorum"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:47:47

» Galatasaray-Fenerbahçe maçı için araba parasına bilet satılıyor! Tam 750 bin TL'ye onlarca bilet satışta...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:46:50

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:41:11

» Beşiktaş Sergen Yalçın ile görüştü! Başarılı hocanın şartları belli oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 19:40:12

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Eşinden boşandıktan sonra dikkatleri üzerine çeken Halil Sezai, yaptığı paylaşımla yine çok konuşulacak.  Geride bıraktığımız günlerde evliliğini bitiren Halil Sezai, Londra gezisi sırasında paylaştığı bir sosyal medya mesajıyla dikkatleri üzerine çekti.
Halil Sezai: Kıvanç Tatlıtuğ'dan daha yakışıklıyım Halil-sezai-sli
Foto: Sosyal medya

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’la çektiği bir selfie’yi takipçileriyle paylaşan Halil Sezai esprili bir paylaşıma imza atmış. Başarılı şarkıcı Halil Sezai fotoğrafı: “Bence ben daha yakışıklıyım gibi sanki (N’oldu niye güldün ) #London #KıvançTatlıtuğ #güzeladam #madonna” notuyla paylaşmış.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]