Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_lcap96%Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_lcap1%Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_lcap1%Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_lcap3%Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  Hulya-avsar-sli-1
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisiyle ekranlara dönen Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor. Geride bıraktığımız haftalarda dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan’la kavga eden ve yapımcıya rest çekerek Tan’ın işinden kovulmasına neden olan Hülya Avşar’ın istekleri bitmiyor. Bugün’de yer alan habere göre Muhteşem Yüzyıl Kösem’deki Safiye Sultan rolüyle ekranlara dönen Hülya Avşar, bu kez sete masaj koltuğu ve Hollywood starlarının içtiği özel mineralli su istedi.
Hülya Avşar’ın kaprisleri herkesi bezdiriyor.  Hulya-avsar-sli-2
Foto: Bülten

BEN HÜLYA AVŞAR’IM

Avşar Kızı, odasına ‘masaj koltuğu, Tropikal meyve, atıştırmalık kanepeler ve Hollywood starlarının içtiği özel mineralli su’ istemiş. Set ekibi şaşkınlık yaşasa da bölüm başına 60 bin lira alan Avşar’ın, “Ben Hülya Avşar’ım” diyerek rest çektiği ve ikinci kez isteklerini kabul ettirdiği öğrenildi. Güney Amerika’dan getirilen bu özel suyu dünyada Justin Timberlake, Madonna, Rihanna ve Beyonce, Türkiye’de ise Ajda Pekkan kullandı. Bu su ülkemizde litresi 10 liraya satılıyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]