Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_lcap96%Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_lcap1%Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_lcap1%Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_lcap3%Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kadın cinayetleri olduğu sürece ben bu duruşuma devam edeceğim” diyen Hadise, şöyle konuştu:
Hadise verdiği röportajda güçlü kadın olmanın ne demek olduğunu anlattı. Başarılı sahne performansı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Hadise, verdiği bir röportajda güçlü kadın olmanın özelliklerinden bahsetti. “Özellikle ülkemizde hala her gün kad Hadise-sli-1

ANNEM GÜÇLÜ KADINDI

“Güçlü kadın olmayı annemden öğrendim. Annem dört çocuğunu tek başına büyüttü. Annemle babam ayrıldığında ben 11 yaşındaydım ve annemin yaşadığı tüm zorlukları gördüm. Annem güçlü olup bizi elinden geldiği kadar mutlu etmeye çalıştı. Bu yüzden hep kadını güçlü gösteren şarkılar seçerim ve bu tavrım değişmeyecek. Bazen ben de aldığım kararlarla ilgili gel-gitler yaşayabiliyorum ama güçlü kadın olmak demek, kalbini dinlemek demek. Hayatımda kendime yenik düştüğüm anlar tabii ki oldu ve olacaktır ama kimseye kendimi ezdirmem. Beni mutsuz edenle işim olmaz, hayatımdan çıkarırım.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]