İpek Tanrıyar’dan örnek davranış
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_lcap96%İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_lcap1%İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_lcap1%İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_lcap3%İpek Tanrıyar’dan örnek davranış I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Taraftar heyecanla bekliyordu! Beşiktaş'tan Sergen Yalçın için resmi ağızdan ilk açıklama
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:07:39

» Otizmli kardeşlerin gururlandıran başarısı! Hem rekor kırdılar hem de Türkiye'ye 10 madalya kazandırdılar
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:05:38

» A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın parlayan yıldızı ve Vakıfbank oyuncusu Zehra Güneş, hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık sosyal medyada gündem oluyor. Son olarak sakatlığı için İtalya'daki bir fizik tedavi merkezine giden Güneş'in tedavisi devam e
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:43

» Lüks rezidansta öldürülen Selin Yalın, ünlü şarkıcının kuzeni çıktı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:03

» Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu üstsüz poz verdi! Eliyle kapadı, sosyal medya yıkıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:01:15

» Ayta Sözeri hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı! Hülya Avşar'ın sorusuna bomba yanıt: "Ben erkek olmayı..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:59:59

» Millie Bobby Brown tatilden paylaştı! Olay yaratan pozlara bir bakan bir daha baktı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:59:15

» Tehlikeli saçtı! O anları gören telefona sarıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:56:20

» Su kuyusuna düşen koyun ve inek böyle kurtarıldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:55:23

» AVM'de kadınların kavgası saniye saniye kamerada
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:53:18

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İpek Tanrıyar’dan örnek davranış

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İpek Tanrıyar’dan örnek davranış Empty İpek Tanrıyar’dan örnek davranış C.tesi 31 Ekim - 19:14:18

Yazar : EgzotikForum

-
-

İpek Tanrıyar, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Tekerlekli sandalyeye bağlı isminin Fatma, olduğu öğrenilen genç bir kız ile AVM’ye gelen Tanrıyar, sözlerine şöyle başladı. ”Ben bugün çok güzel bir çıkma teklifi aldım. Hayatımın en manalı ve en güzel çıkma teklifiydi. Türkiye omurilik felçlileri derneği Fatma, diye bir kızımız var, bugün onunla çıkar mısın? dediler. Ben de seve seve kabul ettim. Dünya tatlısı bir hanımefendi. Bugün bütün bir günü beraber geçirdik, müzeye gittik, Piyer Loti’de kahve içtik, şimdi sinemaya gidiyoruz. Akşamda Galatasaray maçına gideceğiz” dedi.
Tanrıyar’ın sözlerini fark etmesiyle Fatma; ”Çok güzel geçti. Ben bugün çok eğlendim. Hiç unutmayacağım bugünü” dedi. Fatma’nın sözleri ile duygulanan Tanrıyar, ”Sizin aracılığınızla da herkese sesleniyorum. Bu çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi. Biz kimseye haber vermedik, buraya gelince sizler ile karşılaştık, sizlerin sayesinde ben bütün arkadaşlarımın destek vermesini bekliyorum bu projeye. Mesela Fatma, Mustafa Ceceli’ye hayranmış, bir günde Mustafa ile çıkmak ister Fatma?” diye sorunca Fatma; ”Harika olur, süper olur” şeklinde cevapladı.
Tanrıyar, ”Hayattaki saçma sapan şeylere üzülmek ne kadar manasız diyorum artık ben; Fatma gibi insanları gördükçe… Halbuki 3 günlük dünya… Sağlık gibisi yok.” dedikten sonra sinema salonunun yolunu tutular.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]