İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_lcap96%İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_lcap1%İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_lcap1%İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_lcap3%İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Euroleague'in tanınmış hakemlerinden Matej Boltauzer, Partizan-Monaco maçı sonrası Belgrad Havalimanı'nda 221 Euro değerinde parfüm çalarken güvenlik tarafından suçüstü yakalandı. Eski Baskonia oyuncusu Matt Janning'in "Bu adam yıllardır çalıyor" paylaşım
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:19:55

» Nikola Jokic 40 sayı attı, Denver seride öne geçti
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:17:36

» Galatasaray transfer bombasını patlatıyor! Sarı-Kırmızılılar Arda Güler'in takımdaki en yakın arkadaşı David Alaba'yı transfer ediyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:46

» Mauro Icardi'nin talipleri artıyor! Bu kez İtalyanlar kancayı taktı... 'Burada evi bile hazır'
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:15:10

» Dursun Özbek'ten canlı yayında açık açık Erden Timur itirafı! "Fikir ayrılığımız var"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:14:35

» Galatasaray İlkay Gündoğan'a sonunda kavuşuyor! Sarı-Kırmızılılar Barcelona'daki krizden faydalanacak... Artık kesinleşti!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:13:23

» Herkes kararını merakla bekliyordu! Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına yeniden aday olduğunu resmen açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:53

» Avrupa basını Aziz Yıldırım'ı konuşuyor! Mourinho vaadi sonrası tüm dünya şaştı kaldı: Fenerbahçe'ye yakın
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:11:17

» Galatasaray taraftarlarından Fenerbahçe maçı için yoğun talep! Biletler karaborsaya düştü fiyatı görenler inanamıyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:10:17

» Fenerbahçe'de Mourinho yarışı! Şimdi de Ali Koç harekete geçti, ilk teklif yapıldı bile...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 20:09:20

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İbrahim Hacıosmanoğlu Gaziantepspor maçından sonra “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" dedi sosyal medya ayağa kalktı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Medyaya yansıyan haberlere göre hakemin yönetimini beğenmeyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, İstanbul'dan Trabzon'daki yöneticileri telefonla arayıp, "Özel uçakla oraya geliyorum. Ben gelene kadar hakemleri stattan çıkarmayın" dedi.

Hacıosmanoğlu daha sonra ASpor Televizyonu'na telefonla bağlanıp, "O hakemi bakalım oradan kim çıkartacak?" diye rest çekti.

Hakem Çağatay Şahan ve yardımcıları 4 saat statta mahsur kaldı. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telefonu Hacıosmanoğlu’nu ikna edebildi. Hakemler 03.47’de serbest kaldı

Eski hakem Ahmet Çakar, Hacıosmanoğlu'nun sözleri için, "Futbol tarihinin en tehlikeli, en sorumsuz açıklamaları" dedi.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun olaylı geçen Gaziantepspor maçının ardından bir televizyon kanalının canlı yayınında söylediği “Öleceksek de adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız. Bizi kadın gibi yaşatmaya da kimsenin gücü yetmez" sözleri de büyük tepki topladı.

Ağaç kesilmesin diye dozerin geçeceği güzergahın önüne elinde sopasıyla oturan Havva Ana'nın fotoğrafı da Hacıosmanoğlu'nu protesto için paylaşım rekorları kırdı..

İşte tepkilerden bazıları:

Rabia Arzu Yeğin: Kadın gibi yaşamayacağız diyen İbrahim Hacıosmanoğlu, sen de bir kadının eserisin çıkıp bi’ özür dile istersen , ne dersin?

Nüjiyan: Nesi varmış kadınların! Sunun yaptığı ayrıma bak! Sen zaten bi’ kadın gibi onurlu yaşayamazsın! Ayıp ya ayıp

Alperen Sezin: Adam gibi ölmek tamamda kadın gibi yaşamayacağız ne demek

Semabbas: Emin ol hiçbir kadın da senin gibi yaşamak istemez.

00123 001122: "Adamın" zıttı "kadın" değildir. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Kadına hakaret söylemini kınıyorum.

Günbatımı Çıkmazı: İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kadın gibi yaşamayacağız" diyerek annesini bile aşağılamış.

Favci: İbrahim Hacıosmanoğlu, bizi kadın gibi yaşatmaya kimsenin gücü yetmez demiş, kadın gibi yaşamaktan ne anlıyorsa zavallı..

FenerbahCHE: İbrahim Hacıosmanoğlu! Keşke kadınlar kadar cesur ve yürekli olabilsen! Kelimeleri nohut beyninde tart ve öyle konuş!

Seray Karakaş: 'Sevgili' İbrahim Hacıosmanoğlu adam gibi yaşamış, kadın gibi değil. Keşke kadın gibi yaşasaymış da azcık onurlu olsaymış…

"SABAHA KADAR O HAKEM STATTAN ÇIKMAYACAK"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, maçın ardından bordo-mavili yöneticileri aradığını ve talimat verdiğini açıklarken, "Yöneticilerime, 'Trabzon'un misafirperverliğini gösterin, çayını, kahvesini yemeğini ısmarlayın, sabaha kadar, ben gelene kadar o hakem, o stattan çıkmayacak' dedim" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, devletin çeşitli kademelerinden kendisini arayanlar olduğunu ancak telefonlara bakmadığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Benim de saygı duyduğum, gönül bağım olan, onun için şahsım olarak yapamayacağım hiçbir şey yok, bunu defalarca söyledim; o değerli insan beni aradıktan sonra, 'hem Türkiye hem dünya genelinde büyük rezillik yaşamayalım. Ama yanlışların da hesabı sorulacak’ sözü üzerine ben de arkadaşları aradım. Bizi katleden şahısların, Trabzonluya yakışan şekilde en ufak fiziki müdahalede bulunulmadan bu şehri terk etmelerine izin verdik."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]