Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_lcap96%Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_lcap1%Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_lcap1%Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_lcap3%Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bakan Işık, ilk yerli otomobili Gebze’de bir işadamına 5 milyona sattığını söyledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bir televizyon kanalında katıldığı programda konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobilin prototipine büyük ilgi olduğunu belirterek, “Her gittiğimiz yerde, ‘İlk arabayı ben almak istiyorum, kesinlikle alacağım, şirketteki tüm arabaları yenilerim’ gibi tepkilerle karşılaşıyoruz” dedi.

İlk otomobili sattığını anlatan Işık, şöyle devam etti: “Gebze’de hayırsever bir iş adamımız ilk otomobili almak istediğini söyledi. ‘Olur ama pahalı olur’ dedim, 5 milyona sattım ilk otomobili. Şartımız şu Cumhurbaşkanımızdan farklı bir talimat gelmezse Gebzeli hayırsever iş adamına ilk üretilen aracı vereceğiz. Ama bunun karşılığında da hayırsever iş adamımız Gebze’ye 5 milyon değerinde bir okul yapıp bağışlayacak.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]