Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_lcap96%Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_lcap1%Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_lcap1%Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_lcap3%Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Abdullah Gül'ün AKP için "Bu pislik kolay kolay aklanmaz" diyerek yeni oluşum çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gül iddiayı sert bir dille yalanladı. Abdullah-gul1
Foto: DHA

Abdullah Gül, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Taraf gazetesinin bugünkü manşetinde bana atfedilen ifadeler tamamen yalan, uydurma ve art niyetlidir. Beni tanıyanlar en ağır eleştirilerimde dahi bu gibi ifadeler ve böyle bir üslup kullanmayacağımı çok iyi bilir. Son dönemde şahsımı günlük siyasi polemiklerin içerisine çekmeye yönelik bazı gayretleri üzülerek takip ediyorum. Bilinmesini isterim ki tek arzum ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde istikrar ve refaha kavuşmasıdır” ifadelerini kullandı.
“BU PİSLİK KOLAY KOLAY TEMİZLENMEZ”
Taraf gazetesinden Hüseyin Özay, Abdullah Gül’ün yakın çevresine AKP için “Bu pislik kolay kolay aklanmaz” diyerek yeni oluşum için çalışmalara başladığını iddia etmişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]