Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_lcap96%Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_lcap1%Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_lcap1%Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_lcap3%Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Milli Takım'ın EURO 2016 bileti alması Caner Erkin'i Premier Lig hayaline bir adım daha yaklaştırdı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

İki sezon önce sözleşmesi bittiğinde Aziz Yıldırım'ın, "iki sezon kal Euro 2016'ya gidelim. Orada kendini gösterip takım bulursan gidersin, yoksa kalırsın" diye ikna ettiği Caner Erkin'in en büyük hayali gerçek oldu.

Bir büyük turnuvada forma giydikten sonra Avrupa'nın üst düzey bir takımına gitmek isteyen Caner'in tek istediği Euro 2016'da üst düzey bir oyun ortaya koymak. Caner, Euro 2016'da en üst seviyeye çıkıp iyi bir takım bularak Premier Lig'e gitmek istiyor.

Bu nedenle genç futbolcu Euro 2016 bitene kadar ne F.Bahçe, ne de başka bir takımla sözleşme imzalamak niyetinde değil.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]