23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_lcap96%23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_lcap1%23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_lcap1%23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_lcap3%23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Litvanya’da devam eden 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nın 4. gününde milli sporcular 3 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı. Erkekler 69 kiloda Ahmet Turan Okyay, koparma, silkme ve toplamda 2 altın 1 gümüş madalya kazanarak Avrupa şampiyonu oldu. Aynı kiloda yarışan milli sporcu Celil Erdoğdu ise silkmede altın toplamda da 1 bronz madalya kazanarak Avrupa üçüncülüğüne uzandı.

Bayanlar 63 kiloda mücadele veren milli sporcu Mehtap Kurnaz ise silkmede bronz madalya elde etti. Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nda milli sporcuların toplam madalya sayısı 10 altın, 10 gümüş ve 6 bronz olmak üzere 26’ya ulaştı.

Rekor denemesi için dişlerini çektirdi

Emekli Su Altı Taarruz (SAT) komandosu, judo, su altı, paraşüt, jimnastik, halter ve yüzme şampiyonu Namık Ekin, “bir akvaryumda 10 gün 10 gece su altında kalma” rekor denemesi için dişlerini çektirdi. Çanakkale’de bir etkinliğe katılan 72 yaşındaki Ekin, 2,5 metrelik su dolu kürede 7 gün 7 gece geçiren ABD’li illüzyonist David Blaine’ın rekorunu kırmak istediğini söyledi.

Bugüne kadar niyet ettikçe Allah’ın kendisine yardımcı olduğunu ve rekorlar kırdığını vurgulayan Ekin, “Yeni rekor denememde ağzımda sürekli hortum tutacağım. Bunun için de mevcut dişlerimle bu işi yapamayacaktım, 20’lik dişlerim de arkadan geldiği için bütün çenemi yeniletmem gerektiği söylendi. Mecburen dişlerimi çektirdim” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]