Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_lcap96%Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_lcap1%Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_lcap1%Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_lcap3%Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray'da Kevin Grosskreutz'un transferinde son gün yaşanan hatanın sorumlusu olarak Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararı ile yeniden işbaşı yaptı.
Kevin Grosskreutz transferinin gerçekleşmemesinden sorumlu olduğu için Galatasaray Kulübü Sportif Direktör Yardımcılığı görevinden istifa eden Uğur Yıldız, yönetim kurulu kararıyla geri döndü. 31606896
Transferin son günü İstanbul'a getirilen Alman futbolcu Kevin Grosskreutz ile imzalanan sözleşmeler, evraklardaki imza eksikliği nedeniyle FIFA tarafından kabul edilmemişti.

FIFA'ya gönderdiği eksik imzalı evrak nedeni ile Kevin Grosskreutz'un lisansında yaşanan sorun nedeniyle görevini bırakan Uğur Yıldız, 20 günlük aranın ardından yönetim kararı ile yeniden mesaiye başladı.

Yıldız, UEFA şampiyonlar ligi'nde yarın Astana ile karşılaşacak Galatasaray'ın Kazaktistan kafilesinde de yer aldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]