AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_lcap96%AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_lcap1%AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_lcap1%AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_lcap3%AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Galatasaray'dan Fenerbahçe maçı öncesi şaşırtan şampiyonluk kutlaması gelişmesi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:55:59

» Uğurcan Çakır cephesinden Galatasaray açıklaması geldi! Aylardır sezon sonunda imza atacağı konuşuluyordu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:53:59

» Kerem Aktürkoğlu, Süper Lig devi Beşiktaş ile görüşme yapacak! Transfer döneminin bomba gelişmesi...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:52:41

» 22 maçlık galibiyet serisi sona erdi! Filenin Sultanları yenildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:48:30

» 2024 Voleybol Milletler Ligi'nde ilk maçlar oynandı! Direkt rakiplerimizden Almanya ve ABD net sonuçlarla güne damga vurdu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:47:31

» Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba taburcu oldu! Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:45:52

» Arka Sokaklar'a geri dönmüştü! Şevket Çoruh'un Serenay Sarıkaya göndermesi olay oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:44:49

» İstanbul'da milyonlarca liralık kuyumcu soygunu! Şüpheliler silahlarıyla birlikte havuzlu lüks rezidansta yakalandı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:39:19

» Rekabet Kurulundan Google kararı! Günlük para cezası uygulanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:38:29

» Şarkıcı ve manken Ece Gürsel annesiyle pozlarını paylaştı! Sosyal medyada yorum yağdı: "Kimse inanmaz anne-kız"
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 18:37:00

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Ahmet Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Davutoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçilebilmesi için siyasi partilere bayraklama yapmama önerisinde bulundu. Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaptı.

AK Parti, Ankara Arena Spor Salonu'nda 1 Kasım adaylarını tanıtıyor.
Toplantıda AK Parti'nin yeni seçim şarkısı da görücüye çıkacak.
Toplantıda bir konuşma yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, siyasi partilere bir öneri de bulundu.
"Çevre ve gürültü kirliliğini engellemek için centilmenlik anlaşması yapalım" diyen Davutoğlu, "Yasanın öngördüğü seçim ofislerinin dışında, bayraklama yapmayıp çevre kirliliğini engelleyelim, gürültü kirliliğine karşı ortak tavır sergileyelim" dedi.
Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaparak "Terör ve şiddet üzerinden sandıklara, sandık iradesine tasallut etmek isteyenlere karşı ortak bir tavırda buluşalım" diye konuştu.
1 Kasım'da aday gösterilmeyen milletvekillerine de seslenen Başbakan, "Sakın ola ki kendilerinde bazı hatalar, eksiklikler olduğu vehmiyle, kanaatiyle aday gösterilmedikleri bir zanna kapılmayın" ifadelerini kullandı.
Davutoğlu'nun konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:
"7 Haziran'a giderken bütün tuzakları yıkmış olarak gittik. Şimdi yeni bir seçime yeni bir aday listesine onurla yürürken, milli iradeyi egemen kılmaya var mıyız? 258 milletvekili almamıza rağmen tek başına iktidar olamamamız sonucunda Türkiye'nin kaosa gireceğini düşünenler şunu gördü; AK Parti Türkiye'de siyasetin omurgasıdır.
AK Parti olmadan Türkiye'de siyasete şekil de dizayn da verilemez. 7 Haziran sonrasında birçok engelle karşılaştık. 8 Haziran'dan itibaren blok tartışması başladı. AK Parti karşısındaki blok Meclis'te çoğunluğu ele geçirdi dediler. AK Parti'yi iktidardan edeceğiz dediler. Ama bu bloğa karşı 258 adayımız dimdik durdu.
AK Parti hiçbir fire vermeden Meclis Başkanı seçildi. AK Parti bir erdemliler hareketidir. Hİçbir gizli pazarlığın esiri olmamıştır. 20 Temmuz'da DEAŞ'ın eyleminden sonra DHKP-C de eyleme geçti. Milletimizin iradesine sahip çıkan AK Parti kadroları milletimize tuzak kuranlara karşı ayağa kalktı. Teröre sırtını veren HDP zihniyetine karşı, onlara destek verenlere karşı 23 Temmuz'da başlattığımız huzur ve demokrasi operasyonları halkımızın geleceğinin teminatı olan kamu düzeninn tesisine kadar devam edecektir.
"OPERASYONLARIN TEK HEDEFİ TERÖR ÖRGÜTÜ"
Buradan bir kez daha sesleniyorum. Bu vatanın birliği ve beraberliği, milletimizin huzuru, demokrasimizin mutlak anlamda hakim kılınması için inşallah başlattığımız huzur ve demokrasi operasyonu, başarıya ulaşana kadar sonuna kadar devam edecektir. AK Parti kadroları iktidardayken bu milletin huzurunu kimse tehdit edemeyecek, şehitlerimizin emanetine kimse ihanet edemeyecektir.
Önce DEAŞ terör örgütünün odakları sınır boylarımızda tahrip edilene kadar operasyon yapıldı. Daha sonra Kandil ve çevresindeki kamplar yerle bir edildi. Bu operasyonların tek hedefi vatandaşlarımızın huzuruna tehdit oluşturan terör örgütüdür.
ADAY GÖSTERİLMEYEN İSİMLERE MESAJ
Huzur içinde seçime gidilmesi için gereken tüm adımları attı. İnşallah tekrar tek başına iktidar olmak için ilk günkü aşkla haydi bismillah demeye var mıyız?
3667 aday adayımızdan bugün aramızda bulunan 550 adayımız sadece bulundukları illeri değil, aynı zamanda 78 milyonu temsil ediyor. Her şeyden önce 3667 aday adayına da tek tek teşekkür ediyorum. Her biri bizim için kıymetlidir. AK Parti'den aday adayı olmak bir bir davaya gönül verdiğinin en önemli tescilidir. Her birine buradan selamlarımı saygılarımı sunuyorum. Onlardan aday olmuş gibi çalışmaları ricasında bulunuyorum.
258 milletvekilimizi tek tek tebrik ederken, 258 milletvekilimiz arasında olup da bugün aramızda olmayan kardeşlerimize sesleniyorum, sakın ola ki kendilerinde bazı hatalar, eksiklikler olduğu vehmiyle, kanaatiyle aday gösterilmedikleri bir zanna kapılmasınlar. Her biri vazifelerini onurla yapmışlardır. Hepsini bir kez daha tebrik ediyorum. Bugün aday listesinde bulunmayan arkadaşlarımız, aday listelerinde değil, gönlümüzün ta derinlerindedir. Hepsine teşekkür ediyoruz.
"MİLLETLE BAĞINIZI KOPARTMAYIN"
Aday arkadaşlarımız, sizlerden bazı özel ricalarım var. Sizler milletimizin temsilcilerisiniz. Lütfen milletimizle bağınızı koparmayınız. Temsil ettiğiniz milletimize her zaman sahip çıkın. 7 Haziran seçimlerinde milletimizin mesajını aldığımızı söyledik. Blok siyasetine karşı sizden ricam herkesi kucaklamanızdır.
"SİYASİ LİDERLERE ÇAĞRI"
İnşallah 4 Ekim'de seçim beyannamemizi açıklayacağız. Vizyonumuzu ortaya koyacağız. Buradan bütün siyasi parti liderlerine bu salondan çağrıda bulunuyorum. 20 Temmuz sonrası bütün siyasi partilere teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı yapmıştım ama Sayın Kılıçdaroğlu dışında olumlu cevam veren olmamıştı. 1 Kasım'a giderken teröre karşı ortak bir deklarasyonda buluşalım. Güvenli bir seçimin gerçekleşmesi için çağrıda bulunalım. Bütün siyasi parti liderlerine bu salondan çağrıda bulunuyorum. Terör ve şiddet üzerinden sandıklara, sandık iradesine tasallut etmek isteyenlere karşı ortak bir tavırda buluşalım. Bu ortak çağrı, teröre ve şiddete karşı koyanlarla terörden ve şiddetten beslenenler arasındaki ayrımı da ortaya çıkartacaktır.
Biz, hepimiz bütün siyasi parti liderleri olarak bu çağrıya destek vermeliyiz. Siyasi parti liderlerine bir çağrıda daha bulunuyorum. Gelin seçim kampanyaları başlamadan ortak bir deklarasyonla bu seçim kampanyasında şiddete karşı omuz omuza duralım.
"AİLELERİ SİYASİ REKABETİN DIŞINDA TUTALIM"
İkinci çağrımız bütün siyasi liderlere. Gelin demokratik rekabeti siyasi nezaket kuralları içinde yapalım. Birbirimizi eleştirelim ama kesinlikle hakaret etmeyelim. Aileleri, özel
hayatı, siyasi rekabetin parçası haline getirmeyelim. Özellikle de bütün milletimizi temsil makamı olan Cumhurbaşkanlığı makamını siyasi tartışmaların dışında tutalım. Şunu bilsinler ki, Cumhurbaşkanlığı makamına yönelik her saldırı, her hakaret karşısında AK Parti kadroları, devletin zirvesini, milletin en yüce makamını korumaya kararlıdır.
"SEÇİM OFİSLERİ DIŞINDA BAYRAK ASMAYALIM"
7 Haziran öncesi her yeri bayraklarla kapladık. Eğer bütün partiler kabul ederse, çevre kirliliğini ve gürültü kirliliğini engellemek için kampanyaların mümkün olan en az masraf ve mümkün olan en az çevre kirliliğiyle yapılması için bir centilmenlik anlaşması yapalım. Yasanın öngördüğü seçim ofislerinin dışında, bayraklama yapmayıp çevre kirliliğini engelleyelim, gürültü kirliliğine karşı ortak tavır sergileyelim."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]