Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_lcap96%Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_lcap1%Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_lcap1%Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_lcap3%Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Tuba Ünsal önceki gece Arnavutköy’deki Hakan Balık’ta arkadaşları ile bir araya geldi. Mekana akşam saatlerinde gelen Ünsal, arkadaşları ile olan sohbeti uzayınca geceyi 02:00′de sonlandırdı.
Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. Tuba-unsal-sli
Mekan çıkışında ayakta durmakta güçlük çeken Ünsal’ın bir hayli keyifli olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Gazeteciler ile kısa süreli sohbet eden Ünsal, “Uzun zamandır arkadaşlarım ile görüşemiyordum, bugün bol bol hasret giderdik” dedi.
Arkadaşlarıyla felekten bir gece çalan Tuba Ünsal’dan eviyle ilgili açıklama. Tuba-unsal-sli-2
Geç saatlere kadar dışarıda kaldığı için evde çocuklara eşinin baktığını söyleyen Ünsal, “Ben evi sükûnet halinde bırakıp çıktım, gerisi Mirgün’e kaldı artık” diyerek kahkaha attı. Alkolü fazla kaçıran Tuba Ünsal, “Aman elim yüzüm kötü çıkmasın, makyaj da yapmadım” diyerek gazetecilere takıldı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]