Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_lcap96%Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_lcap1%Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_lcap1%Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_lcap3%Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Linet’e yakın arkadaşı olan meslektaşı Yaşar İpek’in de eşlik görülürken, ikilinin yakında harika bir proje ile izleyici karşısına çıkacağını belirtti. ‘Önümüzdeki yaz evlenecek misiniz? Linet Hanım’ sorusuna “ Evet bir evlilik teklifi aldım.
Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic’le evleneceği haberleri çıkan şarkıcı Linet, Arnavutköy’de görüntülendi. Linet-sli
Ama halen cevap vermedim. Ben evleneceğimize inanıyorum “dedi. ‘Evleneceğiz zaman çocuk yapmak ister misiniz?’ sorusuna ise kahkaha atarak cevap başarılı şarkıcı “Evet evlenir evlenmez çocuk sahibi olmak istiyorum. Hayatımda en çok istediğim şeylerden biri, bu dünyaya bir çocuk getirmek “ olduğunu söyledi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]