Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_lcap96%Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_lcap1%Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_lcap1%Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_lcap3%Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe Beko, EuroLeague’de Final Four’a yükseldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:20:05

» Galatasaray'ın eski oyuncusu Jo Alves, takım otobüsünde tutuklandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:19:01

» Galatasaray'a UEFA'dan kötü haber geldi! Ret yediler...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:18:29

» Beşiktaşlıların beklediği isimden kötü haber! Feyyaz Uçar, Di Maria'nın listelerinde olmadığını açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:16:04

» Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu! Fatih Karagümrük'ü 4-0 mağlup eden Trabzonspor, Beşiktaş'ın rakibi oldu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:15:26

» Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı... Kalben'den açıklama geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:13:46

» Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:12:32

» İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:11:40

» 3 ödül birden aldı ama yetmedi! Yalı Çapkını'nın güzeli Afra Saraçoğlu’na okul hayatı sorulunca... O değil annesi gerildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:10:20

» 1 milyon Euro'ya Yunanistan'dan ev almıştı! Demet Özdemir fiyatlara isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:09:28

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Önceki akşam kaldığı Türkbükü Mavi Otel’in iskelesindeki resim sergisine katılan Belçim Bilgin Erdoğan kırmızı sırtı açık kıyafeti bağcıklı ayakkabısı ve sandık şeklindeki çantasıyla dikkat çekti. Eşi Yılmaz Erdoğan’ın film çekimleri için Köyceğiz’de olduğunu ve plato kurdurduğunu söyleyen Belçim Bilgin Erdoğan ayrılık dedikodularına ise, ‘Çok mutluyuz ne ayrılığı.
Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. Belcim-bilgin-erdogan-sli
Onun işlerinden dolayı hep ayrı olduğumuz için ve yüzlerce insanla uğraşıyor. Bu yüzden bu dedikodular çıkıyor olabilir. Ancak böyle bir şey yok ve mutluyuz. Hatta ben Köyceğiz’den Yılmaz’ın yanında geliyorum. Yeni filmi için plato kuruyorlar ve çok yoğun. Belki 2-3 gün sonra o da oğlumuzla bize katılacak. Ayrıca ben başkaları gibi yapmam. Varsa öyle bir şey açık açık söylerim. Ama mutluyuz. ‘ dedi.
RODİN’İN GÖZYAŞLARI
Yılmaz Erdoğan’la ayrılacağı konuşulan Belçim Bilgin Erdoğan oğlu Rodin Nazım’la birlikte Bodrum’da tatilde. Belcim-bilgin-erdogan-sli-2
Belçim Bilgin sergiyi gezerken bir anda ağlayarak yanına gelen oğlu Rodin Nazım’ı kucağına alarak teselli etmeye çalıştı ve gözyaşlarını sildi. Kuzenleriyle oyun oynarken sinirlenen ve ağlayarak annesine koşan Nazım’ı sakinleştiremeyen Belçim Bilgin çareyi kucağında odalarına gitmekte buldu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]