Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_lcap96%Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_lcap1%Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_lcap3%Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelere başladığı Portekizli futbolcu Ricardo Quaresma, akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, THY'nin tarifeli uçağıyla Lizbon'dan hareket eden Portekizli futbolcunun saat 18.05'te İstanbul'da olacağı bildirildi.
Bu arada Beşiktaş Kulübü'nün twitter hesabından Quaresma'nın, siyah-beyazlı taraftarla yönelik mesajı paylaşıldı. Portekizli futbolcu mesajında "Merhaba Beşiktaş, ben geldim" ifadelerini kullandı.
Ricardo Quaresma yarın sağlık kontrolünden geçecek.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]