Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_lcap96%Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_lcap1%Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_lcap1%Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_lcap3%Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yaşam koçu Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, önceki gün D&R Palladium'da Murat Yıldırım ile eşi İmani Elbani'nin de katımıyla düzenlenecekti.

İmza gününe dakikalar kala rahatsızlanan Murat Yıldırım, alandan ayrılmak zorunda kaldı. Hastanenin yolunu tutan Murat Yıldırım, imza gününü de ileri bir tarihe erteledi.
Dr. Said Sözühikmet'in kaleme aldığı 'Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri' kitabının tanıtım ve imza günü, Murat Yıldırım'ın rahatsızlanması üzerine ertelendi. 1849313cc2e0242cf69f6ca6d77b0d95

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]